خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / دسته‌بندی نشده / 3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتی – نتیجه مسابقه

3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتی – نتیجه مسابقه

3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتییک مسابقه در فکر آبی برگزار شد و عزیزان زیادی با مشارکت در این مسابقه باعث شدن، اطلاعاتشون با بقیه به اشتراک گذاشته بشه و نظرهای متفاوتی رو در این چالش شاهد بودیم، اما باید بگم که پاسخ های داده شده هر کدام در مرحله خاص خودشان قابل پیاده سازی هستند اما با توجه به این مقاله متوجه میشیم کدام سه عامل، کلید های یک کسب وکار اینترنتی هستند.

سوال مسابقه 3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتی

یک : بعد از انتخاب ایده و نوع کسب و کار اینترنتی مهمترین قدم چه چیزی می باشد که بسیار مهم می باشد و باید به اندازه کافی برای آن وقت بگذارید.

دو : مهمترین کاری که بعد از راه اندازی کسب و کار اینترنتی باید وب سایت شما انجام دهد چیست و اگر آن بخش در وب سایت شما موجود نباشد انگار اصلا وب سایتی ندارید ؟

سه : مهمترین عاملی که باعث در دسترس بودن و بالا بودن سرعت سایت می شود چیست ؟

پاسخ مسابقه 3 عامل کلیدی کسب و کار اینترنتی

یک : شما باید به اندازه کافی روی نام کسب و کارتان وقت بگذارید، زیرا یک نام خوب می تواند به راحتی در ذهن ها باقی بماند و باعث شود افراد زیادی دوباره به وب سایت شما بازگردند، برخی از دوستان به موارد دیگر همچون بازار هدف و نوع محصولات اشاره کردند که در پاسخ باید بگم زمانیکه شما در مرحله ایده پردازی و انتخاب نوع کسب و کارتان می باشد همه این مراحل رو پشت سر گذاشته اید.

دوم : مهمترین کاری که وب سایت شما باید انجام دهد این است که اطلاعات علاقه مندان به کسب و کارتان را جمع آوری کند و این کار به وسیله صفحات فرود انجام می شود، یعنی اگر شما صفحه فرودی نداشته باشید عملا وب سایتی هم ندارید، برخی از دوستان به سئو اشاره کردند که البته باید این مورد رو حتما در نظر بگیرید و اصولا این عامل هنگام راه اندازی سایت و در طول کسب و کار تان باید انجام پذیرد که بدون صفحات فرود هم شما به نتیجه مناسبی نخواهید رسید. مگر در موارد خیلی خیلی خاص

سوم : هاست وب سایت شما بزرگترین عامل تعیین کننده در دسترس بودن و سرعت سایت می باشد و اگر سرویس دهنده هاست شما به اندازه کافی خوب نباشد، به زودی کسب و کار اینترنتی شما دچار مشکل خواهد شد، البته برخی از دوستان به عوامل دیگری هم اشاره کرده بودن که باید عرض کنم بقیه موارد بعد از هاست شما مهم می باشند و صد البته که اگر هاست شما در ایران باشد سرعت بالاتر خواهد بود.

درباره ی radina kados

مطلب پیشنهادی

حضور ممد کول و علی بازو و کلاهبرداری اینترنتی !

کلاه برداری اینترنتی کلاهبرداری اینترنتی اگر هر شخصی مدتی رو به ورزش بدنسازی پرداخته باشد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *