خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام قالب صحیفه
خانه / دسته‌بندی نشده / تاثیر مدیریت ذهن بر افزایش فروش

تاثیر مدیریت ذهن بر افزایش فروش

تاثیر مدیریت ذهن بر افزایش فروش

عاملی که 90% مدیران کسب و کار اینترنتی و یا کسانی که می خواهند کسب و کار اینترنتی در آینده ایجاد کنند از آن غافل هستند عامل انسانی می باشد، همه چیز در وب سایت شما خلاصه نخواهد شد بلکه خود شما عامل اصلی در میزان موفقیت، ایجاد اعتماد ،میزان فروش و یا افزایش درآمد می باشید.

ذهن آشفته

ذهن شما عاملی اصلی موفقیت شما می باشد، اگر امروز شما ذهنتان آشفته و به هم ریخته باشد تاثیر آن در همه جوانب کسب و کار و زندگیتان دیده خواهد شد، ذهن آشفته شما حتی در وب سایت و یا حتی در نوشته های شما دیده می شود.

شما همه چیز را به خوبی انجام می دهید اما آنچه که شما انتظار آن را داشتید خود را به شما نشان نمی دهد، این مشکل از ذهن شماست، هنگامی که یک کاربر یا مشتری با شما تماس می گیرد تا تصمیم نهایی را بگیرد که از شما خرید کند یا خیر، متوجه آشفتگی شما خواهد شد.

اگر شما خودتان را باور داشته باشید، دیگران هم شما را باور خواهند کرد، اگر شما به محصولات و کسب و کارتان ایمان داشته باشید و در کنار آن اصول کسب و کار و بازاریابی خود را رعایت کنید به سرعت شکوفا خواهید شد، اما اگر همه چیز را رعایت کنید ولی ذهن شما آماده نباشد به نتیجه مناسبی دست پیدا نخواهید کرد.

مدیریت ذهن آشفته

هر روز صبح که از خواب بیدار میشوید کمی لبخند بزنید، به خودتان بگویید امروز روز من هست، قدرت را در بدن خودتان احساس کنید، احساس کنید که می توانید دیگران را به سمت خودتان جذب کنید و باز به خودتان بگویید که من می توانم

به هدفت خودتان هر روز فکر کنید، اگر به هدفتان خوب توجه کنید و در مسیر هدفتان قدم بردارید به موفقیت می رسید، اما اگر هدف خود را گم کنید هر چه تلاش کنید به نتیجه نخواهید رسید، پس هدف خودتان را بنویسید و هر روز آن را بخوانید.

سعی کنید آهنگ های شادی بخش و انرژی بخش گوش کنید و از آهنگ هایی که فقط از غم و غصه می گویند دوری کنید، به میزان فروشی که مد نظر شما می باشد فکر کنید تا آن را به دست بیاورید.

به مهارت های خودتان ایمان داشته باشید و این را بدانید که افراد زیادی وجود دارند که حتی 1% مهارت های شما را ندارند و نمی توانند به خوبی شما باشند، بنابراین از مهارت های خود استفاده کنید تا فروش را تجربه کنید.

افزایش فروش با مدیریت ذهن

اگر ذهن شما به اندازه کافی آماده باشد و شما هم خودتان را باور داشته باشید می توانید به موفقیت دست پیدا کنید، ذهن شما حالا می تواند تصمیمات درستی بگیرد و نتایج مناسبی کسب کند، اگر ذهن خود را از شلوغی نجات دهید و موارد بی مورد و آزار دهنده را از آن پاک کنید درست مانند خیابانی خواهد شد که دیگر ترافیکی در آن نیست و شما زودتر به مقصد خواهید رسید.

روزی فقط 10 دقیقه مدیتیشن کنید، یک جا بنشینید و چشمان خود را آهسته ببندید، حالا از طریق بینی ریه های خود را پر از اکسیژن کنید و به مدت 3 ثانیه آن را نگه دارید و سپس در مدت 3 ثانیه آن را از طریق دهان تخلیه کنید، در این حالت به هیچ چیز فکر نکنید.

شما هنگامی که بازدم را انجام می دهید دقیقا این حس را داشته باشید که دارید تمام انرژی های منفی را از بدن خود خارج می کنید، حواستان باشد هنگام انجام این کار سر خود را پایین نندازید و سرتان رو به بالا باشد، پس از ده دقیقه چشمان خود را به آرامی باز کنید، حالا احساس سبکی و آرامی می کنید و ذهن شما برای یک روز کاری آماده هست

حالا که ذهن شما آماده هست و خودتان را باور دارید و همچنین مسیرتان را به خوبی می دانید به زودی به آنچه که فکر خواهید کرد می رسید، فقط هیچ وقت از مسیرتان خارج نشوید.

کلام آخر

از افرادی که منفی نگر هستند به شدت دوری کنید، سعی کنید همیشه در مسیر باقی بمانید تا ذهنتان همیشه سالم باشد، ذهن انسان درست مانند یک بدن نیاز به ورزش دارد و سعی کنید هیچ وقت از ورزش دادن ذهنتان غافل نشوید.

درباره ی radina kados

مطلب پیشنهادی

درآمد اینترنتی بر پایه عضویت

درآمد اینترنتی همیشه قرار نیست شما یک کالا یا یک محصول را بفروشید، گاهی اوقات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *